Registrace

Jsme rádi, že se chcete zúčastnit našeho festivalu. Vstup pro návštěvníky z řad veřejnosti je zdarma a bez registrace. Majitelé elektromobilů mají možnost si zarezervovat místa na náměstí či přilehlém parkovišti. Registrovat je také potřeba na EcoRallye a konferenci.


Registrace

Zadejte prosím údaje, abychom s vámi mohli počítat.


Možnosti ubytování zašleme na Vámi uvedený email. Kapacita ubytování je omezena, proto doporučujeme zarezervovat co nejdříve.
 
 

AUTOMOBILEcoRallye

Informace o rallye

Jste závodníci! Teď už si jen vybrat pořadové číslo a ukázat Světu, kdo jede ve Vaší střele. Pořadové čísla 1 - 20 jsou vyhrazeny pro firemní posádky a naše partnery. Děkujeme za pochopení.(ochrana proti spambotům)

Souhlasím s obchodními podmínkami
 

Cena vstupenky


Pokyny k platbě obdržíte na výše zadaný email.

 

 

Vámi zadané informace jsou použity pouze pro organizaci akce. Je zveřejněn pouze model a barva vozu. Vaše kontaktní informace slouží pro případné kontaktování z naší strany v případě problému. Údaje nepošleme třetí straně a budou po akci smazány. Kdybyste měli jakýkoliv problém s registrací, volejte/napište na tel.: 603 817781

Partneři

Právě registrované automobily
Peugeot e-208 Tesla Model 3 Standard Range 2021 Tesla Model 3 Standard Range 2021 Tesla Model 3 Long Range 2019 Tesla Model S 75 Tesla Model 3 Standard Range 2021 Tesla Model 3 Standard Range 2021 Enyaq Coupé iV Enyaq Coupé iV