ElektroFest Moto

Vážení přátelé milovníci elektrických motorek, s radostí vás zveme na jedinečnou událost, která se uskuteční v krásném městě Pelhřimov – Největší sraz elektrických motorek! Připravte se na den plný adrenalinu, nových přátelství a nezapomenutelných zážitků.

Sraz e-motorkářů

Největší sraz e-motorek, který se koná jednou ročně, se letos účastní přímo na ElektroFestu. Pokud nám bude přát počasí můžete se těšit na něco okolo 40 e-motorkářů, vlastníků, kteří se rádi pochlubí se zkušenostmi se svými miláčky.

Vystavovatelé a prodejci

Připravujeme pro Vás největší přehlídku prodejců s elektrickými motorkami, skútry a dalšími jednostopými vozidly. Nejen, že si vše budete moci prohlédnout, ale ve většině případů si budete moci i svést a vše vyzkoušet. Dokonce se stroji k tomu určených, budete moci vyzkoušet motokrosovou dráhu ElektroFest Moto.

Sraz vlastníků motorek a skútrů


Chceme v Pelhřimově udělat opravdový a reprezentativní sraz e-motorek. Vážíme si každého kdo přijede se svým miláčkem v tento termín za námi do středu České Republiky. Proto bude připravené dostatečné zázemí pro všechny. Každý motorkář, který se zaregistruje, bude mít postaráno o nabíjení, hlídaný prostor pro parkování přes noc, možnost ubytování, bohatý program v podobě komunitních srazů, kultury a dalších. Mezi zázemí jenom pro motorkáře bude u kulturního domu Máj, vyhrazená uzavřená ulice, nabíječka pro každou motorku, stánek s informacemi o dění programu, luxusní zázemí pro odpočinek v podobě kavárny a wc, podium s programem, předváděcí parkoviště. Necelých 5 minut jízdy bude připraven motokrosový areál na vyblbnutí pro odvážnější.

Proč přijet na ElektroFest se svou electric motorkou?

Hlavně to bude pro Vás a vašeho mazlíka reprezentativní zábava. Projížďka s kamarády a známými, seznámení se stejně založenými lidmi. Výměna zkušeností a poznání nových aspektů elektrické moto mobility. Kromě toho co se vše budete točit kolem motorek se můžete účastnit dalšího obrovského programu ElektroFest.

Doporučený příjezd motorkářů je pátek 24. května nebo sobota 25.května v dopoledních hodinách. Hlavní program bude od 11.00 do nočních hodin.

Sobota 25. května 2024 - Moto program


kulturní dům Máj

11:00
přivítání na ElektroFestu
11:00 - 13:00
seznámení, test nových motorek pro motorkáře, oběd
13:00
Motokrosový areál, možnost zkusit si na vlastní kůži.
13:30
Spanilá jízda po Pelhřimově na Masarykovo náměstí, představení se veřejnosti na ElektroFestu.
14:00
Roman Vojtek a Michal Kavalčík zpovídají známé osobnosti. Účast potvrdili zatím zpěvák Tomáš Klus a Pavel Nový - volná zábava pro motorkáře
15:00
Hudební vystoupení hostů - volná zábava pro motorkáře

16:30
Sčítání elektromobilů a e-motorek v Pelhřimově

Celým programem bude provázet známý moderátor a bavič Michal Kavalčík a herec a zpěvák Roman Vojtek.

Změna programu vyhrazena.

Loňský sraz:

Pelhřimov

Festival se pořádá záměrně ve městě rekordů a kuriozit. Město leží ve střední lokalitě v Čechách a tak vzdálenost ze všech koutů ČR je stejná.

O městě rekordů

Partneři

Právě registrované automobily
Mercedes-Benz EQT Mercedes-Benz EQS SUV Mercedes-Benz EQA 300 4MATIC Mercedes-Benz EQS 350 Tesla Model Y Standart Range Tesla Model Y Standart Range Škoda Enyaq iV BMW i3 Volkswagen e-UP Ford Mustang Mach-E