Registrace

Jsme rádi, že se chcete zúčastnit našeho festivalu. Vstup pro návštěvníky z řad veřejnosti je zdarma a bez registrace. Majitelé elektromobilů mají možnost si zarezervovat místa na parkovišti přímo u stánků v prostoru hlavního programu. Registrovat je také potřeba na EcoRace.


Registrace

Zadejte prosím údaje, abychom s vámi mohli počítat.


Možnosti ubytování zašleme na Vámi uvedený email. Kapacita ubytování je omezena, proto doporučujeme zarezervovat co nejdříve.
 
 

AUTOMOBILPLATÍ POUZE V SOBOTU 10.6. na vybrané parkoviště!! (v době hlavního programu festivalu)(ochrana proti spambotům)

Souhlasím s obchodními podmínkami


Souhlasím s posláním dotazníku spokojenosti po akci

 

Cena vstupenky


Pokyny k platbě obdržíte na výše zadaný email.

 

 

Vámi zadané informace jsou použity pouze pro organizaci akce. Je zveřejněn pouze model a barva vozu. Vaše kontaktní informace slouží pro případné kontaktování z naší strany v případě problému. Údaje nepošleme třetí straně a budou po akci smazány. Kdybyste měli jakýkoliv problém s registrací, volejte/napište na tel.: 603 817781

Partneři

Právě registrované automobily
Hyundai Ioniq Electric (2016) Nissan Leaf e+ (2019) Tesla Model 3 Škoda Enyaq iV Tesla Model Y Performance Tesla Model Y Performance Hyundai Ioniq Electric (2016) Tesla Model Y Performance Ford Mustang Mach-E