Registrace

Jsme rádi, že se chcete zúčastnit našeho festivalu. Vstup pro návštěvníky z řad veřejnosti do prostor festivalu je zdarma a bez registrace. Majitelé elektromobilů mají možnost si zarezervovat parkovací místa na náměstí. Registrovat je také potřeba na EcoRace, konferenci a parkování pro elektromotorky.


Registrace

Zadejte prosím údaje, abychom s vámi mohli počítat.Možnosti ubytování zašleme na Vámi uvedený email. Kapacita ubytování je omezena, proto doporučujeme zarezervovat co nejdříve.
 
 

ELEKTROAUTO NEBO E-MOTORKA


PLATÍ POUZE V SOBOTU 25.5.2024 na vybrané parkoviště!! (v době hlavního programu festivalu)
Při registraci do 30.4.2024 sleva 50% na parkovištích B až D! Od 1.5. bude cena 300 Kč.

EcoRace

Informace o EcoRace

Jste závodníci! Teď už si jen vybrat pořadové číslo a ukázat Světu, kdo jede ve Vaší střele. Registrovat je možno buď pouze na Hvězdicovou jízdu nebo EcoRallye (Hvězdicová jízda v ceně). Pořadové čísla 1 - 20 jsou vyhrazeny pro firemní posádky a naše partnery. Děkujeme za pochopení.

Při registraci do 30.4.2024 sleva až 50% na startovném! Od 1.5. bude cena Hvězdicové jízdy 300 Kč a EcoRallye 3 000 Kč.


(ochrana proti spambotům)

Souhlasím s obchodními podmínkami


Souhlasím s posláním dotazníku spokojenosti po akci

 

Cena vstupenky


Pokyny k platbě obdržíte na výše zadaný email.

 

 

Vámi zadané informace jsou použity pouze pro organizaci akce. Je zveřejněn pouze model a barva vozu. Vaše kontaktní informace slouží pro případné kontaktování z naší strany v případě problému a informování o změnách. Údaje neposkytujeme žádné třetí straně. Kdybyste měli jakýkoliv problém s registrací, volejte/napište nám prosím na tel.: 603 817781

Partneři

Právě registrované automobily
Mercedes-Benz EQT Mercedes-Benz EQS SUV Mercedes-Benz EQA 300 4MATIC Mercedes-Benz EQS 350 Tesla Model Y Standart Range Tesla Model Y Standart Range Škoda Enyaq iV BMW i3 Volkswagen e-UP Ford Mustang Mach-E