Registrace

Jsme rádi, že se chcete zúčastnit našeho festivalu. Vstup pro návštěvníky z řad veřejnosti je zdarma a bez registrace. Majitelé elektromobilů mají možnost si zarezervovat parkovací místa na náměstí. Registrovat je také potřeba na EcoRace a parkování pro elektromotorky.


Registrace

Zadejte prosím údaje, abychom s vámi mohli počítat.


Možnosti ubytování zašleme na Vámi uvedený email. Kapacita ubytování je omezena, proto doporučujeme zarezervovat co nejdříve.
 
 

AUTOMOBILPLATÍ POUZE V SOBOTU 25.5.2024 na vybrané parkoviště!! (v době hlavního programu festivalu)

EcoRace

Informace o rallye

Jste závodníci! Teď už si jen vybrat pořadové číslo a ukázat Světu, kdo jede ve Vaší střele. Pořadové čísla 1 - 20 jsou vyhrazeny pro firemní posádky a naše partnery. Děkujeme za pochopení.

Při registraci do 30.4. sleva 100 Kč v kategorii FUN!


(ochrana proti spambotům)

Souhlasím s obchodními podmínkami


Souhlasím s posláním dotazníku spokojenosti po akci

 

Cena vstupenky


Pokyny k platbě obdržíte na výše zadaný email.

 

 

Vámi zadané informace jsou použity pouze pro organizaci akce. Je zveřejněn pouze model a barva vozu. Vaše kontaktní informace slouží pro případné kontaktování z naší strany v případě problému. Údaje nepošleme třetí straně a budou po akci smazány. Kdybyste měli jakýkoliv problém s registrací, volejte/napište na tel.: 603 817781

Partneři

Právě registrované automobily
BMW i3 Hyundai Ioniq Electric (2016) Nissan Leaf e+ (2019) Tesla Model 3 Škoda Enyaq iV Tesla Model Y Performance Tesla Model Y Performance Hyundai Ioniq Electric (2016) Tesla Model Y Performance